Przedszkoliada.pl

                                                     DRODZY RODZICE

 

       W naszym przedszkolu w dniu 06.10.2017r. odbyły się zajęcia ruchowe – Aktywna Strefa. W związku z tym, w imieniu przedstawicieli formacji zapraszam chętnych rodziców na spotkanie z Przedszkoliada.pl dnia 11.10.2017r o godz.17: 00 ( środa) w naszej placówce. Będą podane szczegóły: harmonogram zajęć oraz kwota za zajęcia.
                                                                                                           Zapraszamy

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg

 

Siedlecki aktywny maluch

    Dnia 28 września dzieci z grupy III, IV i V wraz z opiekunami brały udział w sportowym evencie pod hasłem „ Siedlecki aktywny maluch". Zajęcie odbyły się na boiskach sportowych Szkoły Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach. Dzieci brały udział w grach i zabawach ruchowych z elementami lekkiej atletyki. Po rozgrzewce były biegi, tor z przeszkodami, rzut woreczkami do celu, skoki w dal, a na koniec plac zabaw. Mali sportowcy bardzo poważnie potraktowali wszystkie konkurencje sportowe i z wielkim zaangażowaniem w nich uczestniczyli. Brawa dla Przedszkolaków! Wszyscy spisali się na medal.

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg

Miś Teddy Eddie z wizytą w przedszkolu

    W ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych ( 26.09.2017r) w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie, którego bohaterem był Miś Teddy Eddie. Opowiadał dzieciom o ważnych wartościach jakimi są zdrowy tryb życia i ruch fizyczny. Dzieci miały okazję poznać wiele słów i zwrotów w języku angielskim podczas wesołej zabawy z misiem. Na koniec przedstawienia przedszkolaki otrzymały firmowe upominki oraz zrobiły grupowe zdjęcie z dużą maskotką misia Teddy Eddie. Dziękujemy pracownikom Centrum Językowego Broadway za miłe spotkanie.

1.jpg2.jpg5.jpg9.jpg14.jpg15.jpg19.jpg22.jpg28.jpg29.jpg31.jpg35.jpg40.jpg41.jpg46.jpg48.jpg54.jpg58.jpg59.jpg64.jpg66.jpg67.jpg

,,Małe piosenki o wielkich sprawach''

    Miejskie Przedszkole nr 17 po raz kolejny udowodniło, że potrafi się świetnie bawić przy muzyce zespołu ,,Orkiestra Dni Naszych". Jurek Ogórek, Kuba i Pirat Rafał zaśpiewali dla naszych przedszkolaków o przyjaźni, która jest jak wielkie drzewo chroniące przed ulewą oraz o mądrych dzieciach potrafiących odróżnić dobro od zła. Dzieci śpiewały piosenki , tańczyły i wspaniale się bawiły. Dziękujemy !!!

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg

WITAMY PO WAKACJACH !

    Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi.
    Szczególnie ciepło witamy naszych nowych wychowanków, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.
Przed nami rok pełen zabaw i przygód. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc zdobywać nowe umiejętności.
   Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo radości, słońca oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

 

                                                                                                Dyrektor i Pracownicy Przedszkola

Konkurs fotograficzny- rozstrzygnięcie

23 czerwca 2017r zostały rozdane nagrody za udział w rodzinnym konkursie fotograficznym „Wiosna, pora radosna”organizowanym
dla dzieci i rodziców z naszego przedszkola przez nauczycielki

Monikę Teodorczuk-Izdebską i Joannę Lewczuk.

         Komisja konkursowa w składzie:

·        pani Katarzyna Zdanowska- Gil - przewodnicząca komisji
(zakład fotograficzny Zarzycki)

·        pani Regina Klimaszewska - członek komisji (Nadleśnictwo Siedlce)

·        pan Krzysztof Szczepański – członek komisji (Nadleśnictwo Siedlce)

Komisja wyłoniła zdobywców trzech pierwszych miejsc:

·        I miejsce       Bartosz Kruk

·        II miejsce      Dawid Chomka

·        III miejsce     Ola Krzeska

Laureaci oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe,

         Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców Miejskiego Przedszkola nr 17 w Siedlcach serdecznie dziękują sponsorowi Nadleśnictwu Siedlce za przekazane środki na zakup nagród.

         Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za piękne zdjęcia.

         Zapraszamy do następnych konkursów, bo z tak cudnym potencjałem można osiągnąć wiele!!!

                                                                           Monika Teodorczuk-Izdebska

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg