Informacja - dyżur wakacyjny

Siedlce, dn. 10.06.2020

Szanowni Rodzice!!!

W związku z nietypową sytuacją w naszej pedagogicznej rzeczywistości, spowodowaną czasowymi ograniczeniami funkcjonowania placówek, Pan Prezydent Miasta Siedlce wraz z Organem Prowadzącym Nasze Przedszkole podjął decyzję w sprawie organizacji pracy przedszkoli w okresie wakacyjnym 2020r. Nasze przedszkole będzie pracowało w terminie 01.07 – 28.07.2020r. (4 tygodnie).

Biorąc pod uwagę zalecenia MEN oraz GIS, informuję Państwa, że na dyżur wakacyjny można zapisać to dziecko/dzieci, których oboje rodzice pracują.

Nadal obowiązują nas ograniczenia liczebności grup oraz aktualne wytyczne.

W związku z tym, bardzo proszę o zgłaszanie dzieci do Pań Nauczycielek poszczególnych grup. Bardzo proszę o przemyślane decyzje i zadeklarowanie dziecka/dzieci, które będą uczestniczyły w dyżurze faktycznie.

 

Z pozdrowieniami,

Grażyna Świderska

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 17