Nasze osiągnięcia

Nasze Przedszkole bierze udział w wielu konkursach, wystawach oraz imprezach, za które otrzymuje nagrody i wyróżnienia w postaci pucharów
i dyplomów. Oto niektóre z nich:

Dyplom uczestnictwa w Konkursie Piosenki Ekologicznej organizowanym przez II LO im.Królowej Jadwigi w Siedlcach - październik 2008
Dyplom uczestnictwa w III Przedszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek pt.Szła Kolęda - styczeń 2009
Dyplom za udział w Konkursie Ekologicznym pt.Podróż do Ekolandii organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach - marzec 2009

Wyróżnienie dla zespołu tanecznego MP 17 w kategorii tańców ludowych w Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach-Wyrkach -kwiecień 2009

I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie wiedzy o życiu i twórczości młodego Fryderyka Chopina pt. ,,Nasz przyjaciel Frycek'' pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce oraz Dyrektora Delegatury Kuratorium w Siedlcach - marzec 2010
Wyróżnienie dla Ady Gnat w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. Muzyka pana Chopina w poezji Wandy Chotomskiej - maj 2010
I miejsce dla Oli Golbiak oraz wyróżnienie dla Julii Czarkowskiej w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. Fortepian Chopina nutką malowany - maj 2010r.
Wyróżnienie dla Kaliny Goławskiej i Mikołaja Łupińskiego w Miejskim Konkursie Plastycznym pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce z okazji 200 rocznicy urodzin F.Chopina pt.Siedleckie Impresje Chopinowskie

III miejsce dla grupy tanecznej MP 17 w kategorii tańców ludowych z regionu siedleckiego w XIII Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych - Borki- Wyrki kwiecień 2012r.

Wyróżnienie dla Jakuba Tchórzewskiego w Konkursie Plastycznym pt. ,,Wiosna idzie przez świat" organizowanym przez Miejskie Przedszkole w Gorlicach - maj 2012r.

Wyróżnienie dla Alicji Kameckiej i Jakuba Tchórzewskiego w Konkursie Plastycznym pt. ,,Korczak w oczach dziecka" organizowanym przez Przedszkole Gminne w Boninie - 2012r.

Nagroda Specjalna dla Antoniny Chojeckiej i wyróżnienie dla Katarzyny Żur w VII Przedszkolnym Festiwalu Kolęd,  Pastorałek i Piosenek Świąteczno -Noworocznych ,SZŁA KOLĘDA 2013"

I miejsce dla Marceliny Kaczmarek i Antoniny Chojeckiej oraz  II miejsce dla Wiktorii Wożnica w Konkursie Plastycznym ,,Wielkanocna pisanka" organizowanym przez MOK w Siedlcach 2013r.

I miejsce dla Emilii Matuszewskiej w VIII Przedszkolnym Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych ,,SZŁA KOLĘDA 2014" 

II miejsce dla Gabrysi Bareja  w XIX Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii ,,Piosenka'' - maj 2014 r.

II miejsce dla grupy Muchomorków w XIX Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii ,,Teatr" - maj 2014 r.

II miejsce dla Joanny Łubkowskiej w konkursie ,,Piosenki Naszych Rodziców"- maj 2014 r.

II miejsce dla Leny Chendowskiej w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pod hasłem ,,Aktywnie i bezpiecznie wiosną"- maj 2014 r.

II miejsce dla  Antoniny Chojeckiej i III miejsce dla Asi Łubkowskiej w IX Przedszkolnym Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno - Noworocznych ,,SZŁA KOLĘDA 2015"

I miejsce dla Karoliny Tchórzewskiej i wyróżnienie dla Aleksandry Mika w konkursie plastycznym organizowanym przez Nadleśnictwo Siedlce pt. ,,Nasze drzewa" - maj 2015 r.

I miejsce dla grupy Biedronek  w XX Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii ,,Teatr" - maj 2015 r.

Oskar Kołak -laureat   X Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno- Noworocznych ,,SZŁA KOLĘDA 2016"

II miejsce dla zespołu tanecznego Wesołe Nutki w XXI Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii Taniec Ludowy - czerwiec 2016r